Deye Inverter Hybrid HV 25kW 2MPPT | SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2
- TootjadDeye
- Mudel: SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2
- Saadavus: 5
-
4 800€
Deye Inverter Hybrid HV 25kW 2MPPT | SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2
| All | |
| ELi tõhusus | 97 % |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 850 mm |
| Gross height (mm) | 390 mm |
| Gross weight | 31.50 kg |
| Gross width (mm) | 560 mm |
| Max PV sisendpinge | 1000 V |
| Max Tõhusus | 97.6 % |
| MPPT-de arv | 2 |
| Net weight | 30.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deye |
| Producer product family | Inverter Hybrid HV 25kW 2MPPT |
| Producer product name | SUN-25K-SG01HP3-EU-AM2 |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.18564 m |
| Võrguühendus | Three-phasis |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

